KÜRELER

Işığı kapalı vaziyette yeryüzünün dağlarını, ovalarını, nehirlerini, kısaca fiziki durumunu gösteren küremiz, ışığı yanınca dünya ülkelerini gösteren Siyasi Küre görünümüne kavuşmaktadır. Öğrenciler ve öğretmenler için mükemmel bir eğitim materyali olan küremiz aynı zamanda şık bir aksesuar özelliği taşımaktadır.

IşıksızIşıklıYazılabilir

Ø15 - Ø20 - Ø26 - Ø30

Etkileyici tasarımı ile dünyanın güncel politik durumunu, ülke sınırlarını, başkentlerini gösteren Siyasi yerküremizden dünyayı keşfedebilir, seyahatlarinizi planlayabilir ve şık bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

IşıksızIşıklıYazılabilir

Ø15 - Ø20 - Ø26 - Ø30

Eskitme harita tekniği ile geçmişi ve bugünü bir arada sunan Antik yerküremiz ofis, mağaza ve ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir aksesuarı niteliğindedir.

IşıksızIşıklıYazılabilir

Ø15 - Ø20 - Ø26 - Ø30

Çocukların Hayal Dünyasını Renklendiren Bir Ürün Serisi!
 
Denizkızları, korsanlar, dinozorlar, hayvanlar ve unicornlar...
Çocukların ilgi duyduğu farklı konseptlerle hazırladığımız bu özel ürün serisi, onların hayal güçlerini harekete geçiriyor. Çocuklarınız, denizkızlarıyla okyanusun derinliklerine dalarak gizemli dünyaları keşfedebilir, korsanlarla hazine avlarına çıkabilir, dinozorlarla tarih yolculuğuna çıkabilir, hayvanlarla doğanın güzelliklerini öğrenebilir ve unicornlarla masalsı maceralara atılabilir. Bu ürün serisi, çocukların hayal dünyasını renklendirmek için tasarlandı!

IşıksızIşıklıYazılabilir

Ø15 - Ø26
Canlı renkleri ve özgün tasarımları ile Colors of the Earth serimiz hayata farklı bakan neşeli ve eğlenceli coğrafya tutkunlarına yepyeni alternatifler sunmaktadır.

IşıksızIşıklı

Ø26

Dizayn yerküre konseptimiz ile, tasarımı yaşam biçimi haline getiren gezginlerin "dünyası" olmayı hedefliyoruz.

IşıksızIşıklıYazılabilir

Ø15 - Ø20 - Ø26 - Ø30

Dünya dönüyor; bu gerçeği en iyi simüle eden sihirli dönen küre serimiz yerçekimine karşı havada asılı dönen elektromanyetik küre ve masaüstü modelleri ile ilgi çekmeye devam ediyor.

IşıksızIşıklı

Ø15

Globe light serimizde bulunan dünya temalı sarkıt ve abajurlarımız ile mekanlarınızın aydınlatmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Işıklı

Ø26