HARİTALAR

İki kıta, tek ülke.
Türkiye coğrafyasını fiziki, siyasi ve tematik özellikleri ile ayrıntılı bir şekilde işleyen haritalarımız birer eğitim klasiği haline gelmiştir.

YazılabilirSilinebilirAsılabilirÇift Taraflı

A4 - 35x50cm - 70x100cm - 100x140cm

Gezegenimiz kaderimizdir!
Dünya coğrafyasını fiziki, siyasi ve tematik özellikleri ile ayrıntılı bir şekilde işleyen haritalarımız birer eğitim klasiği olmanın yanında küçülen dünyayı kavramamızısağlayan kıymetli görsel rehber haline gelmiştir.

YazılabilirSilinebilirAsılabilirÇift Taraflı

A4 - 35x50cm - 70x100cm - 100x140cm


Tarih haritaları "zaman makinesidir"
15 haritadan oluşan Tarih Haritaları setimiz, zaman tünelinde yolculuk efekti ile orta asyadan günümüze Türk tarihini anlamanıza yardımcı olmaktadır.

YazılabilirSilinebilirAsılabilirÇift Taraflı

35x50cm - 70x100cm

Yeryüzünü üç boyutlu görmek;
Kabartma haritalarımızda yeryüzünün üçüncü boyutuna hayran kalacaksınız.
Kabartma haritaya dokunurken denizleri, gölleri, ırmakları, dağları, ovaları parmaklarınızın ucunda hissedeceksiniz. Dilerseniz duvarınıza asabilir yada onları kalıp gibi kullanıp kendi kabartma haritalarınızı yapabilirsiniz.

Asılabilir

A4 - 35x50cm - 70x100cm

Kazı, keşfet, harekete geç!
Gezginlerin, kaşiflerin ve hayalperestlerin haritası; Scratch Map. Yepyeni bir deneyim, harika bir hediye, eğlenceli harita. Haydi durma kazı, gezdiğin ülkeleri renklendir. Kendi haritanı yarat.

Çift Taraflı

35x50cm - 70x100cm

Görmek ve dokunmak öğrenmektir.
Kabartma atlaslar ile öğrencilerimize coğrafyayı çantalarında taşıma imkanı veriyoruz. Bu sayede denizler, göller, ırmaklar, dağlar ve ovalar, genç kaşifleri gittikleri hiç bir yerde yalnız bırakmayacaktır.

Yazılabilir

A4